Wycieczki dla szkół

Zajmujemy się organizacją zagranicznych samolotowych wycieczek dla szkół, współpracujemy z wieloma placówkami óswiatowymi. Wśród naszych partnerów są szkoły podstawowe, szkoły średnie oraz szkoły wyższe i uczelnie na całym świecie.

Wprowadzenie w państwa szkole samolotowych wycieczek niesie wymierne korzyści zarówno dla ucznia, który poznaje nową kulturę, uczy się języka, jak i dla szkoły, która staje się bardziej popularna i chętniej wybierana przez potencjalnych kandydatów.

Korzystając z naszych usług nie trzeba martwić się o sprawy formalne, gdyż zajmujemy się całością korespondencji pomiędzy organem prowadzącym jak i organem sprawującym nadzór pedagogiczny. Każdorazowo przed wyjazdem organizujemy spotkanie informacyjne dla rodziców, na którym przedstawiamy koszty, program zwiedzania i ustalamy ostateczny przebieg wyjazdu.

W naszej ofercie posiadamy zarówno klasyczne opcje wycieczek jak i ekskluzywne trasy po całej Europie i USA. Jesteśmy elastyczni możemy zorganizaować dla Państwa każdy wyjazd młodzieżowy. 

Zainteresowanych dyrektorów oraz nauczycieli zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: kontakt@matyrafa.pl.

Podziel się: