Podróże to moja pasja, którą staram się zaszczepić wszystkim moim znajomym oraz klientom korzystającym z usług mojego biura.
Moja przygoda z podróżowaniem zaczęła się kilka lat temu w Londynie od tego czasu lista krajów, które odwiedziłem, jest naprawdę imponująca.


Największym atutem mojego biura są doświadczeni i profesjonalni ludzie, którzy w branży turystycznej pracują od wielu lat i znają doskonale kierunki turystyczne oraz bazę hotelową. Wszystkie osoby, które z nami współpracują, każdego roku uczestniczą w cyklach szkoleń oraz biorą udział w zagranicznych wyjazdach, które umożliwiają dokładne sprawdzenie oferty naszych partnerów, wizytację w hotelach oraz poznanie zwyczajów i ludzi w danym kraju.
 
Naszą najlepszą wizytówką i reklamą jesteście WY-zadowoleni klienci, którzy do nas wracacie od wielu lat i polecacie nas swoim znajomym.
-Dziękujemy!
 
Współpracujemy z największymi w Polsce touroperatorami, mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwolą nam zorganizować Państwa wyprawę po świecie.
 
Od niedawna również posiadamy licencje pilotowania polskich grup po USA - najbardziej mile widziane: NOWY JORK, MIAMI.
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili, proszę się z nami z kontaktować, a my dojedziemy do Państwa na spotkanie wraz z folderami i przedstawimy na miejscu ofertę, która na pewno zadowoli Państwa.

Polski przewodnik w Miami 

Polski przewodnik w Nowym Jorku  

Polski przewodnik w Londynie